Biletul cu cota 2 din fotbal de azi vine cu două meciuri din Europa League:

Cota 2 fotbal

Deschide și verifică un cont nou Superbet și primești 199 rotiri gratuite la Book of Ra Deluxe și
50 RON Freebet!

Atalanta – RB Leipzig I1-3 (minim 1, maxim 3 goluri în prima repriză)

Ținând cont de stilul de joc practicat de către cele 2 formații, unul predominant ofensiv, dar și de loturile foarte experimentate și valoroase deținute de către cele 2 echipe, voi miza pe un meci intens încă din prima repriză de joc, dispută în care se va marca minim un gol și maxim 3 de-a lungul celor 90 de minute de joc.

Barcelona – Eintracht Frankfurt 1 solist (Barca câștigă)

Cu toate că în meciul tur partida s-a încheiat la egalitate, cu scorul de 1-1, putem deduce clar că Barcelona deține un lot mult superior ca valoare și experiență față de adversara de joi seară. Prin urmare, voi miza pe un meci intens între cele 2 formații, dispută dominată de către catalani care vor reuși, de astfel, să se impună la finalul celor 90 de minute de joc.

Atalanta – RB Leipzig I1-3