Biletul zilei de azi, cu cota totală de 3,96, vine cu mecuiri din Liga 1 și Serie A, cu cote din oferta Superbet:

• FCSB – Farul Constanța
  • FC Botoșani - CS Mioveni
  • Lazio – Napoli

Biletul zilei 27 februarie 2022

FCSB – Farul Constanța, ||1-3 (în a doua repriză se marchează minim un gol și maxim 3)

Ținând cont de faptul că cele 2 echipe se află într-o formă foarte bună de moment, cu niște formule ofensive foarte promițătoare, voi miza pe un meci intens între cele 2 echipe, partidă în care vom asista cu siguranță la un ritm ridicat de joc și în a doua repriză, dispută în care vom vedea cu siguranță minim un gol marcat și maxim 3 în ultimele 45 de minute de joc.

FC Botoșani - CS Mioveni, 1X&0-3 (Botoșani nu pierde și se marchează 0-3 goluri)

Cu toate că Mioveniul se află într-o formă destul de bună, echipa nu produce rezultate la fel de promițătoare în meciurile din deplasare. Prin urmare, voi miza pe un meci intens în partida de duminică seară, dispută în care FC Botoșani va pleca cu minim un punct trecut în cont și în care nu se vor marca mai mul t de 3 goluri de-a lungul celor 90 de minute de joc.

Lazio – Napoli, 3-6 goluri

Ținând cont de faptul că ambele formații dețin niște loturi foarte valoroase și experimentate și practică un stil de joc foarte ofensiv, voi miza pe un meci intens între cele 2, cu multe ocazii de ambele părți, partidă în care vom asista cu siguranță la minim 3 goluri marcate, însă în care borna de 6 reușite nu va fi depășită.

FCSB – Farul Constanța ||1-3
FC Botoșani - CS Mioveni 1X&0-3
Lazio – Napoli 3-6