Biletul zilei din fotbal, 10 februarie 2022

Biletul zilei de azi din fotbal, cu o cotă totală de 3,76, vine cu meciuri din Liga 1 și Premier League, toate din oferta Superbet:

Biletul zilei fotbal 10 februarie

Liverpool – Leicester, 1&3+ (victorie Liverpool și minim 3 goluri)

Ținând cont de forma foarte bună pe care Liverpool o are în meciurile de acasă, dar luând în considerare și faptul că adversarul nu este unul în cea mai bună formă, voi miza pe un meci intens între cele 2 echipe, partidă în care vom vedea cu siguranță minim 3 goluri marcate de-a lungul timpului regulamentar și în care Liverpool va pleca cu cele 3 puncte în cont, acasă.

U Craiova 1948 – FC Botoșani, X2&0-3 (FC Botoșani nu pierde și se marchează maxim 3 goluri)

Cu toate că FC Botoșani nu se află în cea mai bună formă în meciurile din deplasare, voi miza totuși pe un meci mult mai simplu pentru formația moldoveană, ținând cont și de faptul că adversarul este unul destul de accesibil, partidă în care trupa lui Marius Croitoru va pleca cu minim un punct în cont și în care nu vom vedea, cu siguranță, mai mult de 3 goluri marcate de-a lungul celor 90 de minute de joc.

Dinamo București - Universitatea Craiova, X2&2+ (U Craiova nu pierde și se marchează minim 2 goluri)

Ținând cont că adversarul este unul extrem de accesibil, voi miza pe un meci intens între cele 2 echipe, dominat de către Craiova, partidă în care vom asista, cu siguranță, la minim 2 goluri marcate de-a lungul celor 90 de minute de joc și în care formația lui Reghe va pleca cu minim un punct trecut în cont.