Biletul zilei din fotbal, 1 martie 2022

Biletul zilei de azi, cu cota totală de 3.33, vine cu trei meciuri din Liga 1 din oferta Superbet:

Biletul zilei fotbal 1 martie

Chindia Târgoviște - UTA Arad, 1-3 goluri

Cu toate că ambele echipe nu se află chiar în cea mai bună formă la momentul actual, voi miza totuși pe un meci destul de strâns între cele 2 echipe, partidă în care vom vedea, cu siguranță, minim un gol marcat, dar nu mai mult de 2 de-a lungul celor 90 de minute de joc.

Dinamo București - Sepsi Sf. Gheorghe, X2&0-3 (Sepsi nu pierde și se marchează maxim 3 goluri)

Cu toate că nu se află în cea mai bună formă de moment, Sepsi întâlnește un adversar foarte accesibil în partida din această seară, echipă care deține cea mai slabă defensivă din Liga 1. Prin urmare, voi miza pe un meci destul de intens între cele 2 echipe, partidă în care Sepsi va pleca cu minim un punct trecut în cont la final de meci și în care nu vom vedea mai mult de 3 goluri marcat de-a lungul celor 90 de minute de joc.

U Craiova 1948 – Rapid București, 1X&0-3 (Craiova nu pierde și se marchează maxim 3 goluri)

Ținând cont de faptul că Rapid a scăzut tare din formă, iar echipa gazdă de astăzi deține un lot destul de experimentat și valoros, voi miza pe un meci intens între cele 2 echipe, partidă în care formația lui Nicolo Napoli va pleca cu minim un punct trecut în cont și în care nu vom vedea mai mult de 3 goluri marcate de-a lungul celor 90 de minute de joc.

Chindia - UTA 1-3
Dinamo - Sepsi X2&0-3
U Craiova 1948 - Rapid 1X&0-3